EBIKETIME - wypożyczalnia rowerów elektrycznych

O NAS

WYPOŻYCZALNIA EBIKE

Jesteśmy wypożyczalnią rowerów elektrycznych MTB typu Full Suspention (rowery z pełną amortyzacją – przednią i tylną). Działamy na terenie Krynicy-Zdroju, Muszyny i okolic. Dostarczamy rowery do klienta we wskazane miejsce po wcześniejszej rezerwacji w Krynicy-Zdroju, Muszynie i okolicach. Dostarczenie roweru wymaga rezerwacji na miniumu cały dzień.  Stacjonarnie mieścimy się na ulicy Słonecznej 4 w Muszynie. Pamiętajcie – jesteśmy pasjonatami tej zabawy, więc polecamy zadzwonić by umówić moment przekazania roweru oraz jego dopasowania – my również lubimy szukać nowych miejsc niedostępnych dla rowerów analogowych lub z twardym zawieszeniem.

EVENTY

ORGANIZACJA WYCIECZEK

Wycieczki /eventy/organizacja wycieczek

Zajmujemy się także organizacją wycieczek na rowerach elektrycznych dla grup na terenie Krynicy-Zdroju, Muszyny i okolic. Pomagamy w doborze odpowiedniej trasy – dopasowując ją do czasu który posiada grupa oraz poziomu zaawansowania Klientów. Zabierzemy grupę w malownicze trasy, pokażemy najciekawsze atrakcje okolicy i nauczymy jak wycisnąć maksimum przyjemności z jazdy na e-bike’u. Zapewniamy doświadczonych instruktorów-przewodników. Najważniejsze przy grupach – rower elektryczny pomimo różnych warunków fizycznych uczestników i kondycji pozwala zrównać poziom grupy, dzięki czemu każdy może jechać tym samym tempem. 


Zapraszamy do współpracy!

NASZE ROWERY

Poznaj nasz e-bike Trek Rail 7 typu Full z pełną amortyzacją

Trek Rail 7 to elektryczny rower górski z amortyzacją z przodu i z tyłu. Przeznaczony jest do jazdy po górach i nierównościach, stromych podjazdach i zjazdach oraz pokonywania przeszkód typu kamienie, korzenie, uskoki itp.

Galeria wyjazdów