EBIKETIME - wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Rowery Elektryczne

WYPOŻYCZALNIA EBIKE

Trek Rail 7 to elektryczny rower górski z amortyzacją z przodu i z tyłu. Przeznaczony jest do jazdy po górach i nierównościach, stromych podjazdach i zjazdach oraz pokonywania przeszkód typu kamienie, korzenie, uskoki itp.

NASZE ROWERY

Poznaj nasz e-bike Trek Rail 7 typu Full z pełną amortyzacją

Trek Rail 7 doskonale sprawdzi się również w mniej wymagającym płaskim terenie gdzie występują nierówności takie jak szuter, bita droga czy ścieżki w lesie. Będzie także odpowiedni dla osób, które np. mają problem z kręgosłupem czy są po operacji. 

Trek Rail 7 to mocna rama ze stopu aluminium ze 150 mm skoku z tyłu i w pełni wbudowanym akumulatorem o pojemności 625 Wh, widelec RockShox Domain RC o 160 mm skoku, potężny silnik Bosch Performance Line CX (250 W, 85 Nm) wspomagający użytkownika do prędkości 25 km/h oraz kontroler Purion.

Płynnie pracujący napęd 1×12 Shimano Deore/XT, sztyca regulowana, potężne 4-tłoczkowe hamulce Shimano pozwalające zachować pewność podczas zjazdów, koła 29-calowe Bontrager Line Comp 30. Kontroler Purion oferuje funkcję wspomagania prowadzenia Walk Assist i inteligentny tryb eMTB, który automatycznie dopasowuje odpowiednią moc do terenu.

SPECYFIKACJA

SILNIK:  Bosh Performance Line CX – 85Nm

BATERIA: Bosch PowerTube 625 Wh 

TRYBY: WALK, ECO, TOUR, eMTB, TURBO

ZAWIESZENIE: Widelec – RockShox Domain RC o 160 mm skoku, Dumper – RockShox Deluxe Select+, 230 mm x 57,5 mm

KOŁA: 29 cali Bontrager Line Comp 30

ROZMIAR: M,L

Galeria wyjazdów